2017.07.16 - 15 NIEDZIELA ZWYKŁA PDF Drukuj

Ogłoszenia duszpasterskie - XV NIEDZIELA ZWYKŁA 2017.07.16

 

Zapraszamy dziś do naszego kościoła na wieczorną Mszę św. o godz. 17.00.

Liturgiczne obchody tygodnia:

  • w czwartek, 20 lipca - wspomnienie Bł. Czesława, prezbitera,
  • w sobotę, 22 lipca - święto Św. Marii Magdaleny.
  • w piątek, 21 lipca, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Z racji trzeciego piątku miesiąca, Msza św. o godz. 15.00 w kaplicy budynku katechetycznego
W przyszłą niedzielę, 23 lipca z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, dokonamy obrzędu pobłogosławienia samochodów i innych pojazdów mechanicznych, po Mszach św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00.

Wstań z kanapy i chodź z nami. Z takim przesłaniem organizatorzy zapraszają na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko Żywieckiej na Jasną Górę wyruszy już XXVI raz z Bielska-Białej Hałcnowa, 6 sierpnia br. Po 6 dniach, a więc 11 sierpnia dociera na Jasną Górę. Zapisać można się w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, albo przez stronę internetową. Szczegółowe wiadomości dostępne są na plakatach, w regionalnych mediach, na profilach internetowych, oraz przy zapisach w kancelarii parafialnej. Zapisy trwają do 28 lipca.

Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się peregrynacja Tryptyku Jezusa Miłosiernego na osiedlu Beskidzkim ( ul. Goleszowska 16 ).

Zapraszamy do lektury prasy.